PDF Spausdinti El. paštas
Parašė ldrutele   
Antradienis, 05 Kovas 2019 15:34

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2019“ ATIDARYMO ŠVENTĖ

 

    Vasario 7 dieną linksmai šurmuliavo visas darželis! Mažesnieji sportiškai apsirengę rinkosi į muzikos salę ir pasimankštinę pagal ,,Lietuvos mažųjų žaidynių" dainą, aktyviai dalyvavo žaismingose judriose veiklose. Vyresnieji vaikai būriavosi darželio kieme ir po nuotaigingos mankštos išsiskirstė į skirtingas zonas. Čia jų laukė sniego gniūžčių bei kamuoliukų mėtymo užduotys, rogučių lenktynės, ledo rutulio varžybos, nusileidimas rogutėmis nuo kalno ir neįtikėtinos estafetės, nes teko įveikti ne tik didžiulius sniego rutulius , sniego vartus, bet ir nemažas sniego pusnis. Viso renginio metu girdėjosi linksmas vaikų juokas bei jų krykštavimas!

        Šią nuostabią šventę organizavo išradingos pedagogės Loreta Buivydienė ir Vaida Šleinienė. Jomas aktyviai talkino Plungės visuomenės sveikatos biuro specialistė Dovilė Reimarė, darželio pedagogės ir vyresniųjų grupių vaikai. Džiaugiamės renginiu, kuris apjungė visą bendruomenę (dalyvavo 150 vaikų ir 30 darbuotojų) ir suteikė daug nepakartojamų akimirkų!

 
   
 
 
 
 
   
   
 
 
   
 
 
 
Atnaujinta Trečiadienis, 06 Kovas 2019 14:11
 

 

Olimpinė diena, 2018 m. gegužė,

2018 m. gegužės 14 d. Plungės rajono savivaldybė ir Plungės sporto ir rekreacijos centras pakvietė visas Plungės rajono  mokyklas bei darželius dalyvauti Olimpinėje dienoje, kuri vyko Babrungo slėnyje. Gausybė įvairaus amžiaus mokinukų sugūžėjo į saulėtą slėnį. Visus susirinkusiuosius pasveikino olimpinis pasaulio ir Europos čempionas Virgilijus Alekna bei Plungės rajono savivaldybės atstovai. Šventė prasidėjo ikimokyklinukų pasirodymais. Mūsų darželį šiame renginyje atstovavo „Boružėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Daiva Gailiene ir mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Aurelija Saudargiene.  Šaunieji „Boružiukai“ visus susirinkusiuosius džiugino linksma muzikine mankšta pagal DŽIMBOS dainelę „Ant palangės tupi katinėlis“. Pilni įspūdžių ir su gera nuotaika mažieji Olimpinės dienos dalyviai sugrįžo į darželį.

 

PASAULINĖS KNYGOS DIENOS SAVAITĖ BAIGĖSI..., 2018 m. gegužė,

Per savaitę pasakas skaitė net 47 svečiai ir darželio bendruomenės nariai! Perskaitytos   64  pasakos! Iniciatyvos ,,Dovanoju knygą mažajam plungiškiui‘‘ dėka surinkta 19 vnt. knygučių! Vaikai sukūrė  65 vnt. knygučių, pagamino 123 vnt. skirtukų knygoms!..

DĖKOJAME VISIEMS NUOŠIRDŽIAI PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIO PROJEKTO!