Menu Close

Respublikiniai konkursai

Jau penkeri metai kaip esame aktyvūs respublikinio projekto „Sveikatiada“ dalyviai. Šiais mokslo metais įsijungėme net į tris jų organizuojamus konkursus. Pirmojo konkurso – iššūkio „Pietų kovos“ metu vaikai ne tik susipažino su sveiko maisto piramide, analizavo įvairių maisto produktų naudą organizmui, bet ir sužinojo, kur ir kokių vitaminų galima rasti.
Iššūkyje „Sveikatiados šokio virusas“ dalyvavo net 155 mūsų lopšelio-darželio vaikai! Juos aplankė linksmasis, muzikalusis Šokio Virusiukas, pakvietęs vaikus į bendrus ratelius, ritmines kompozicijas bei improvizacijas.
Iššūkis „Užkandžių fiesta“ buvo tikra palaima visiems vaikams. Jie nusprendė, kad patys skaniausi „užkandukai“ tai – pačių užaugintų daržovių sveikuoliški sumuštinukai ir džiovinti obuoliukai! Vaikai ankstyvą pavasarį patys sėjo bei prižiūrėjo įvairiausias daržoves, o sulaukę jų derliaus pasigamino sumuštinukų su špinatais, pipirnėmis, krapais, svogūnų laiškais, vaišinosi pirmaisiais žirniais. O kai obuolių nespėdavo suvalgyti, – juos džiovindavo.