Menu Close

PLAYMAKERS

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tapome vienu iš 30 Lietuvoje steigiamų “PLAYMAKERS” centrų.
UEFA ir „Disney“ kampanijos „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.
💛⚽💙⚽ 💚⚽💚

Lapkričio 10 d. startavo #UEFAPlayMakers projekto I-asis etapas. Į Ledo šalies nuotykius leidosi šešiametės rūtelietės kartu su mokytojomis Edvina ir Simona. Kiek įspūdžių, netikėtumų ir naujų istorijų laukia kiekvienoje treniruotėje? Tą gali sužinoti tik pabuvęs kartu ir įsijungęs į bendrus žaidimus ir nuotykių paieškas.

 

Balandį prasidėjo II UEFA PlayMakers programos etapas. Šįkart mergaitės pasinėrė į superherojų pasaulį. Ponas Nerealusis, Elastinė mergina, nematomoji Violeta, greituolis Dešas, efektų meistras Džek – Džekas, Frozonas, mados kūrėja Edna Modė, Klyksnis, Plyta, Refliuksas, Erdvė ir kiti herojai. Tiek skirtingų galių įgauni, jei dalyvauji Playmakers programoje! Dalijamės smagiomis akimirkomis iš treniruočių – nerealiosios mergaitės, supertrenerės Edvina ir Simona,  ilgametis mūsų draugas supermeistras Plungės FK „Babrungas“ treneris Kęstutis Petkus.

https://www.youtube.com/watch?v=7MhajNMyICw