Menu Close

PLAYMAKERS

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad tapome vienu iš 30 Lietuvoje steigiamų “PLAYMAKERS” centrų.
UEFA ir „Disney“ kampanijos „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti mergaites, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.
💛⚽💙⚽ 💚⚽💚

Lapkričio 10 d. startavo #UEFAPlayMakers projekto I-asis etapas. Į Ledo šalies nuotykius leidosi šešiametės rūtelietės kartu su mokytojomis Edvina ir Simona. Kiek įspūdžių, netikėtumų ir naujų istorijų laukia kiekvienoje treniruotėje? Tą gali sužinoti tik pabuvęs kartu ir įsijungęs į bendrus žaidimus ir nuotykių paieškas.

 

Balandį prasidėjo II UEFA PlayMakers programos etapas. Šįkart mergaitės pasinėrė į superherojų pasaulį. Ponas Nerealusis, Elastinė mergina, nematomoji Violeta, greituolis Dešas, efektų meistras Džek – Džekas, Frozonas, mados kūrėja Edna Modė, Klyksnis, Plyta, Refliuksas, Erdvė ir kiti herojai. Tiek skirtingų galių įgauni, jei dalyvauji Playmakers programoje! Dalijamės smagiomis akimirkomis iš treniruočių – nerealiosios mergaitės, supertrenerės Edvina ir Simona,  ilgametis mūsų draugas supermeistras Plungės FK „Babrungas“ treneris Kęstutis Petkus.

https://www.youtube.com/watch?v=7MhajNMyICw

Plungės Lopšelis-darželis Rūtelė prasidėjo III Playmakers ⚽️ sezonas! Išbandėme Ledo šalies burtus, tyrinėjome pasaulį kartu su Nerealiųjų komanda. Šįkart drąsiai neriame į 🌊 ir visus Moanos bei jos draugų nuotykius!

Plungės Lopšelis-darželis Rūtelė mergaičių nuotykiai tęsiasi! IV treniruotė – pažintis su Maui. “Kad ir kur bekeliautum – aš visada būsiu su tavimi” ❤️❤️❤️

Plungės Lopšelis-darželis Rūtelė balandžio 6 dieną startavo UEFA Playmakers 4 blokas. Mažosios futbolininkės ir jų trenerės Simona Staniuvienė, Edvina Rimeikė ir Gabrielė Arlauskaitė pasinėrė į Ledo šalies nuotykius. Akimirkos iš balandžio 6 d. ir 19 d. ⚽️ treniruočių

Elzos, Anos, Olafo ir kitų veikėjų iš ,,Ledo šalis II” nuotykiai Plungės Lopšelis-darželis Rūtelė tęsiasi!

UEFA Playmakers projektas baigiasi 🙁 Dalijamės akimirkomis iš 6 ir 7 treniruočių 🫶⚽️💚
Mažosios Varpelės ir Lašiukės noriai įsitraukia į Elzos, Anos ir jų draugų nuotykius, sportuoja draugiškai ir ryžtingai. Playmakers keliu mergaites veda: Edvina Rimeikė, Simona Staniuvienė ir Gabrielė Arlauskaitė.

UEFA “Playmakers” projektas baigėsi. Kartu praleista daug smagių akimirkų, išmokta naujų futbolo elementų, sustiprinta draugystė.
Žaisti buvo smagu! Dalijamės paskutinės – aštuntosios – treniruotės akimirkomis!